Czy można przeprowadzić audyt SEO samodzielnie?

Czy można przeprowadzić audyt SEO samodzielnie

Na próbach oszczędzania pieniędzy nierzadko więcej się traci niżeli zyskuje. Warto o tym pamiętać, planując pozycjonowanie jakiejkolwiek strony internetowej i chcąc je rozpocząć od przeprowadzenia szczegółowego audytu. Ta analiza jest oczywiście niezbędna i z tym raczej nikt nie będzie się kłócić. Trzeba się nią koniecznie porządnie zająć, zanim w ogóle strona zacznie być pozycjonowana. Przy… Czytaj dalej Czy można przeprowadzić audyt SEO samodzielnie?

Pozycjonowanie i audyt SEO – tylko z GreenWeb

Jeżeli zastanawiamy się nad założeniem własnego sklepu internetowego lub chcemy poprawić funkcjonowanie tego już istniejącego, ale nie bardzo wiemy jak się za to zabrać – najwyższa pora zgłosić się po pomoc do specjalistów. Na rynku funkcjonują agencje e-commerce różnego typu, oferujące kompleksowe i zróżnicowane usługi. Zatem niezmiernie ważnym przy wyborze agencji jest to, żeby polegać… Czytaj dalej Pozycjonowanie i audyt SEO – tylko z GreenWeb

Jak zadbać o sklep internetowy?

agencja SEO pozycjonowanie GreenWeb

Internet w dzisiejszych czasach to miejsce nie tylko rozrywki i nauki, to także potężne miejsce na zdobywanie klientów. Każda szanująca się firma, która oferuje usługi, bądź zajmuje się sprzedażą posiada także sklep internetowy. Ludzie coraz częściej i chętniej korzystają z opcji kupna przez Internet z tego względu, że nie muszą wychodzić z domu i tracić… Czytaj dalej Jak zadbać o sklep internetowy?